facebook twitter Google Plus
Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı 17 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı özeti: Mayıs Kraliçesi 2. bölümü ile 17 kasım salı günü akşamı saat 19:45'te show tv ekranlarında olacak.Yağmur Tanrısevsin başrolde. Bebekken ailesinden koparılan Nehir yıllar sonra tekrar ailesiyle karşılaşır. Asu kızını öldüğünü bilmektedir fakat kızı Nehir'in hemen yanı başında tersanede çalıştığından habersizdir.

Mayıs Kraliçesi dizisi her Salı - 19:45 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı 17 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Mayıs Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Başrol için nehir çok kötü bir seçim, yüz mimikleri, ses tonu facia, ruhsuz, kağıttan okur gibi, Alper ve Oğuz ehhhh, diğer oyunculara söyliyecek söz yok zaten onlar muhteşem, profesyonel..


Anahtar kelimeler: Mayıs Kraliçesi 2. bölüm fragmanı izle, Mayıs Kraliçesi 2. bölümde neler olacak, Mayıs Kraliçesi 2. bölüm ne zaman, Mayıs Kraliçesi 2. bölüm hangi gün, Mayıs Kraliçesi 2. bölüm hangi kanalda, Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Mayıs Kraliçesi 2. Bölüm Fragmanı özeti